FQadmin_fotoevent

Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytania? Koniecznie przeczytaj!

Jak to działa?

Wystarczy kilka prostych ruchów!
Wystarczy kilka prostych ruchów!
<ul>
<li>Wybierz śmieszne gadżety, które podkreślą wyjątkowy charakter Twoich fotek. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: wąsy, kokardy, śmieszne okulary, kapelusze i wiele, wiele więcej.</li>
<li>Kliknij start i zacznij zabawę. Uwaga, uśmiech! Im bardziej wymyślną pozę przyjmiesz, tym fajniejsze zdjęcia zobaczysz. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń. Liczy się Twoja wyobraźnia i kreatywność.</li>
<li>Odbierz swoje zdjęcia. Fotobudka wykona 4 zdjęcia, uwieczniające Twoją szampańską zabawę! Po krótkiej chwili otrzymasz wydruk.</li>
</ul>

Ile mogę zrobić zdjęć podczas imprezy?

Podczas imprezy możesz zrobić nielimitowaną liczbę zdjęć. Jedyne ograniczenie to czas wynajęcia fotobudki.

Ile to kosztuje?

Fotobudka przeważnie wynajmowana jest na godziny (zobacz nasze pakiety w zakładceNA WESELE), istnieje jednak możliwość indywidualnej wyceny. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Na jak długo mogę wynająć fotobudkę?

Fotobudkę możesz wynająć na kilka godzin. Najczęściej wybierane pakiety to 3- lub 4- godzinne. Wszystko uzależnione jest od Twoich oczekiwań.

Czy jest ktoś do obsługi fotobudki?

Tak, z naszej strony nad przebiegiem całej zabawy czuwa specjalnie przeszkolony animator. Zadba nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie sprzętu, ale przede wszystkim o gości, aby nie czuli się skrępowani i bawili się jak najlepiej.

Gdzie znajdę zdjęcia po imprezie?

Zdjęcia z imprezy można zobaczyć w specjalnie stworzonej galerii na stronie internetowej, zabezpieczonej hasłem. Ponadto wszystkie zdjęcia zgrywamy na pendrive i oddajemy w Twoje ręce. Będziesz mógł je oglądać zawsze, kiedy będziesz mieć na to ochotę!

Czy dojeżdżacie poza Warszawę?

Tak, jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego!

Kiedy zdjęcia będą wywołane?

Niemalże natychmiast! Wystarczy tylko, kilka sekund i otrzymujesz gotowe zdjęcie prosto do ręki.

Czy obsługa fotobudki jest skomplikowana?

Nie, obsługa fotobudki jest banalnie prosta! Wystarczy, że wybierzesz śmieszne gadżety, które podkreślą wyjątkowy charakter Twoich fotek, klikniesz start i odbierzesz zdjęcia.

Czy rekwizyty są dodatkowo płatne?

Nie, wszystkie gadżety na czas pracy fotobudki otrzymujesz od nas w ramach usługi.

Na czym polega personalizacja zdjęć?

Personalizacja, to między innymi dodanie Twojego logo, nazwy firmy, czy imion tak, aby zdjęcia jednoznacznie kojarzyły się z Twoją imprezą.

Czy złe oświetlenie w miejscu instalacji fotobudki wpływa na jakość zdjęć?

Złe oświetlenie nie ma żadnego wpływu na jakość zdjęć. Nasze urządzenie posiada własny system oświetlenia, dzięki czemu nawet w zaciemnionych miejscach zdjęcia będą wysokiej jakości.

Kiedy dostaniemy pendrive ze zdjęciami?

Tuż po zakończonej imprezie.

Czy można otrzymać fakturę?

Oczywiście, wystawiamy faktury VAT