O nasadmin_fotoevent

FOTOBUDKA

Szukasz ciekawej atrakcji, która urozmaici Twoje wydarzenie albo imprezę? Właśnie znalazłeś!

Poznaj naszą fotobudkę i zobacz, ile radości może Ci zaoferować.

To idealne rozwiązanie na każdą imprezę, wesele, event czy przyjęcie urodzinowe zarówno to huczne, jak i mniejsze w kameralnym gronie.

Fotobudka uwieczni wesołe chwile, rozkręci firmowe przyjęcie oraz sprawi, że po każdej imprezie zostanie wspaniała pamiątka! Frajdę z fotobudki będą mieć ci młodsi, jak i „starsi” goście.

fotobudka warszawa
 

O NAS

Nasze fotobudki to profesjonalny sprzęt, wyposażony w cyfrową lustrzankę i wysokiej klasy drukarkę termosublimacyjną. W połączeniu z 15 calowym ekranem dotykowym są banalnie proste w obsłudze. Dodatkowo wyposażone są w lampę oświetleniową, która pozwoli na wykonanie wysokiej jakości zdjęć nawet w najtrudniejszych warunkach.

Niewielkie rozmiary i nowoczesny design sprawią, że fotobudka będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem. Całość zamknięta jest w solidnej obudowie, dzięki czemu fotobudka jest w stanie przetrwać najhuczniejsze wydarzenia i najweselszych gości ;).

Możesz zdecydować, jak ma wyglądać Twoja fotobudka, ile zdjęć wydrukuje oraz jaki będzie ich rozmiar. Ponadto możesz zamieścić na nich swoje logo, zabawny tekst lub obrazek. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą!

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania bez ukrytych kosztów. Zainteresowany? Poznaj naszą ofertę!

akcesoria_caly_kosz_fotobudka_warszawa

Zamówienie i montaz

Dokładamy wszelkich starań i dbamy o to, żeby wynajem fotobudki, nie zabierał Ci cennego czasu.

Zajmujemy się transportem fotobudki, jej montażem i demontażem. W trakcie trwania danego wydarzenia stale czuwamy, żeby zamówienie i użytkowanie fotobudki było tylko czystą radością.

Wynajem naszych fotobudek obejmuje całą Polskę. Nie czekaj, zadzwoń lub napisz i zamów fotobudkę, a Twoja impreza będzie niezapomniana!

Po każdej imprezie, udostępnimy specjalnie przygotowaną galerię internetową (zabezpieczoną hasłem) ze wszystkimi zdjęciami z wydarzenia, tak aby żadne z nich nie umknęło uwadze uczestników.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania bez ukrytych kosztów. Zainteresowany? Poznaj naszą ofertę!

Dokładamy wszelkich starań i dbamy o to, żeby wynajem fotobudki, jak najmniej Cię obciążał i nie zabierał cennego czasu.

Nasz zespół zajmuje się transportem fotobudki, a także jej montażem i demontażem. W trakcie trwania danego wydarzenia stale czuwamy, żeby zamówienie i użytkowanie fotobudki było tylko i wyłącznie czystą radością.

Wynajem naszych fotobudek obejmuje całą Polskę. Nie czekaj, zadzwoń lub napisz i zamów fotobudkę, a Twoja impreza będzie niezapomniana!

Co więcej, po każdej imprezie, udostępnimy specjalnie przygotowaną galerię (zabezpieczoną hasłem) ze wszystkimi zdjęciami na stronie internetowej, aby żadne z nich nie umknęło uwadze uczestników.

Nad wszystkim bacznie czuwa nasz animator, który nie pozwoli zgubić się nawet najbardziej roztargnionym gościom.

Animator

Boisz się, że fotobudka będzie onieśmielać Twoich gości? Masz wątpliwości, czy na początku imprezy nie będą nieco skrępowani i niepewni? Już nie musisz się martwić, ponieważ mamy rozwiązanie! Dzięki współpracy z profesjonalnymi animatorami, ten problem zniknie w mgnieniu oka!

Nad całą zabawą czuwać będzie specjalnie przeszkolony animator. To osoba świetnie przygotowana do swojej roli, kompetentna, a przede wszystkim cechująca się wysoką kulturą osobistą i poczuciem humoru, który gwarantuje wysoki poziom zabawy.

Zapewni nie tylko właściwe funkcjonowanie sprzętu, ale również zatroszczy się o Twoich gości i stworzy niepowtarzalną atmosferę, dzięki której Twoja impreza na długo pozostanie w pamięci.