Na eventadmin_fotoevent

Fotobudka to rewelacyjny pomysł na rozruszanie każdej imprezy! Począwszy od konferencji i imprez integracyjnych dla pracowników, poprzez eventy firmowe, imprezy plenerowe, czy przyjęcia w eleganckich klubach.

Nasz sprzęt to wiele radości, śmiechu i szampańskiej zabawy. Wszystko uwiecznione na zdjęciach, które możesz zobaczyć już po kilku sekundach. Odpowiednio spersonalizowane i obrandowane, na zawsze przypominać będą o świetnej zabawie.

foto3 foto4 foto5

Uczestnicy imprezy mają do dyspozycji nielimitowaną liczbę zdjęć, kosz pełen zabawnych gadżetów takich, jak peruki, maski, okulary, wąsy czy kapelusze oraz stałą opiekę animatora, który zadba o sprawny przebieg wydarzenia.

W naszej ofercie mamy także branding fotobudki, tła tematyczne bądź z logiem firmy oraz personalizację wydruku. Oferujemy również możliwość automatycznego wysyłania zdjęć na fanpage’a!

Po skończonej imprezie wszystkie zdjęcia przekazujemy na pendrivie oraz wrzucamy do internetowej galerii zabezpieczonej hasłem.

foto2 foto1 foto6

Fotobudki polecamy na każdego rodzaju imprezę: konferencje, imprezy integracyjne dla pracowników, imprezy plenerowe, uroczyste gale i wiele, wiele innych.

Uczestnicy imprezy mają do dyspozycji niczym nieograniczoną liczbę zdjęć, zestaw przeróżnych gadżetów, a przede wszystkim opiekę profesjonalnego animatora, który zadba o wysoki poziom zabawy i jej niezakłócony przebieg.

Po skończonej imprezie wszystkie zdjęcia przekazujemy na pendrivie oraz wrzucamy do internetowej galerii zabezpieczonej hasłem. Ponadto możemy przygotować specjalnie dla Ciebie:

Branding oprogramowania

Aby w pełni podkreślić obecność Twojej firmy, możemy umieścić logo na ekranach oprogramowania. Twoje logo może znaleźć się na wybranych lub na wszystkich ekranach.

Branding tła do zdjęć

Zamów specjalne tło, które podkreśli indywidualny charakter Twojej imprezy.

Branding fotobudki

Umieścimy Twoje logo bezpośrednio na fotobudce. Na całej fotobudce możemy zamieścić pełną identyfikację wizualną Twojej firmy.

Branding na wydruku

Umieścimy Twoje logo na wydruku.

Skontaktuj sie z nami, a przygotujemy dla Ciebie wycene!


Nasi klienci:

logo_klienta_asseco logo_klienta_aviva logo_klienta_avon logo_klienta_barbie logo_klienta_bomaye logo_klienta_carrefour logo_klienta_crystal logo_klienta_firtdata
logo_klienta_flota logo_klienta_foodlab logo_klienta_linetech logo_klienta_madpotion logo_klienta_mediaexpert logo_klienta_miasteczkodzieci logo_klienta_microsoft logo_klienta_naturalogo_klienta_nuctech logo_klienta_opel logo_klienta_otc logo_klienta_otofilm logo_klienta_perf logo_klienta_pkp logo_klienta_poczta1 logo_klienta_polski_buslogo_klienta_provident logo_klienta_sieciaki logo_klienta_smyk logo_klienta_stacja_mercedes logo_klienta_svantek logo_klienta_wedel logo_klienta_wff